Outdoor Açık Hava

Açık hava reklamları, hedef kitleye aracısız ulaşmak, bilinçaltında yer edinmek, marka bilinirliğini ve itibarını artırmak, ürün tanıtmak, kampanya duyurusunda bulunmak gibi birçok amaca ulaşmanın en etkili ve pratik yollarından biridir. Bina giydirmeden, otobüs duraklarına kadar sokak ve caddelerin en hareketli yerlerinde konumlanan açık hava reklam alanları her geçen gün etkisini daha da artırmaktadır.

Denfaş Reklam olarak bu sahada tasarımdan kiralama ve uygulamaya kadar müşterilerimize en uygun bütçeleme ve kreatif çalışmalarımızla hizmet veriyoruz.

BILLBOARD: Şehirdeki yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde gruplar halinde yer alan etkili bir reklam mecrasıdır.

MEGALIGHT: Şehrin en hareketli yerlerinde geniş görünür alanlarıyla hem geliş hem gidiş yönlerinde fark edilebilen etkili ve kalıcı izler bırakan bir reklam mecrasıdır.

DURAK/RAKET: Şehir merkezi ve tüm Antalya il sınırları içindeki durakları kapsamaktadır. Bu özelliğiyle her segmentten hedef kitleye yüksek frekansta erişim sağlar.

© 2024, Denfaş - Reklam ve Tabela Hizmeti, Tanıtım Çözüm Merkezi. Tüm Hakları Saklıdır.